KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193066

nr 1419 3066

Oidentifierad konstnär. Liggande ko. Signerad a tergo Elsa Fernell. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x25 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:43:23

19/9 16:41:01 1      300 kr
20/9 18:32:19 2      Vinnande bud